Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Cześć :-)

Cześć :-)

Postprzez wittenberger » Pt lis 20, 2020 10:48

Jestem formalnie katolikiem ale niepraktykującym a w praktyce ciągle poszukującym.
Za dużo o sobie nie mam do powiedzenia poza tym, że szanuję ludzi wierzących jakiegokolwiek by nie byli wyznania.

Mam nadzieję poznać bliżej Luteranizm gdyż charyzmatyczna postać jego założyciela jakiś czas temu mnie zaintrygowała.
Ostatnio edytowano Pt lis 20, 2020 23:20 przez wittenberger, łącznie edytowano 1 raz
wittenberger
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lis 20, 2020 09:58
wyznanie: katolik niepraktykujący
  

Re: Cześć :-)

Postprzez Grzegorz » Pt lis 20, 2020 20:20

Witaj na Forum! Dzięki za zainteresowanie. Konfesyjni istnieją od 10 lat, w starych wątkach były poruszane bardzo różnorodne tematy. Na pewno znajdziesz coś interesującego dla Ciebie.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron