Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam wszystkich i pozdrawiam

Re: Witam wszystkich i pozdrawiam

Postprzez Tomasz » N lip 29, 2012 00:23

Czy to taka "nowa świecka tradycja" na tym forum, że w momencie gdy braknie Wam argumentów (głównie Tobie i Tomaszowi), czepiacie się byle czego?


Nie wiem o czym mówisz :?:

Widzisz, jest mi przykro, ze wnoszę tu tyle fermentu, podczas gdy, mógłbym pisać o tym, jak się cieszę, że spotkałem tu ludzi podobnie myślących do mnie (przynajmniej w kilku zasadniczych kwestiach). Ale... zupełnie nie rozumiem dlaczego jesteście tacy napuszeni, gdy wytknie się Wam Wasze potknięcia?


To po co wnosisz ten ferment ? I skąd Ci przyszło do głowy, że ktoś tutaj jest napuszony ?

Popatrz, przecież to forum ledwie dyszy! Przeanalizuj ilość wpisów i daty ostatnich wpisów, w większości wątków. To jest Wasz ideał? Może ja, nieskromnie suponuję, wniosę tu trochę "świeżego oddechu"?


Forum działa już dwa i pół roku i ma się bardzo dobrze. Z praktyki wiem, że w okresie letnim aktywność użytkowników prawie zawsze spada, a wzrasta jesienią i zimą. To normalne. Obserwuje taką prawidłowość już trzeci raz. Podobnie jest również na innych forach ewangelickich (z których zresztą my jesteśmy najaktywniejsi).
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości