Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam ponownie

Witam ponownie

Postprzez Dawid » Wt wrz 11, 2012 10:02

Witam wszystkich ponownie i przepraszam tych, których kiedyś zraniłem tym co pisałem.

Pozdrawiam :)

i pytam o to co u Was :)
Dawid
 
Posty: 76
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:24
Lokalizacja: Łowicz
wyznanie: Kalwinizm
dyplomy: 1
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Elżbieta » Wt wrz 11, 2012 10:39

Witaj ponownie. U nas wszystko po staremu
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Tomasz » Wt wrz 11, 2012 18:35

Witaj ponownie Dawidzie :) Gdzie żeś to bywał, jak Cię nie było ?

Nie zgodzę się z Elą, że u nas "po starem" :) Idziemy do przodu. Liczba użytkowników rośnie, popularność również. Mamy swój cały portal i oczywiście gonimy heretyków - jak za dawnych dobrych czasów :mrgreen:

PS

Jacek/Viking się ucieszy, że jesteś. Kiedyś o Tobie wspominał :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Elżbieta » Wt wrz 11, 2012 18:47

Wszystko po staremu - tz. nie cofamy się, a idziemy do przodu teraz jak i wcześniej :P Tomku, to Ty mnie nie zrozumiałeś :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Dawid » Wt wrz 11, 2012 23:46

A tam i tu :)
Ogólnie u mnie wszystko ok. Znalazłem kościół, którego zostałem oficjalnie członkiem, studiuje, jestem w szczęśliwym związku i planuję w niedalekiej przyszłości ślub więc powoli do przodu :)
Niesamowite jak to wszystko szybko się stało i jaką drogą prowadzi mnie Bóg w moim życiu.

Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Super, że jest takie forum i, że poszukujący mogą u Was znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Dawid
 
Posty: 76
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:24
Lokalizacja: Łowicz
wyznanie: Kalwinizm
dyplomy: 1
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Kazimierz » Śr wrz 12, 2012 11:13

Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Super, że jest takie forum i, że poszukujący mogą u Was znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Witaj.
Jestem "nowy" i również cieszę się że jest to forum.Jeśli się jest "w drodze" to się jest tak naprawdę poszukującym.Boję się tych którzy mówią że wszystko wiedzą.Bo to pycha.
A jak się poszukuje to znaczy że się jest w jakimś stopniu niepokornym i bardzo łatwo jest popaść w różnego rodzaju konflikty.
Ja to sobie wyobrażam że idziemy taką bardzo krętą dróżką spotykając się czas od czasu z drogą prawdy.Chodzi o to żeby nasza kręta dróżka przybliżała się coraz bardziej do tej jedynej drogi,którą jest Chrystus.
Konflikty są nieuchronne.Kiedyś napisałem na forum,że jak ktoś sie boi opinii ludzi ten nie jest naprawdę uczniem Chrystusa.

Oczywiście z cała pokorą muszę sobie uzmysłowić że nie zawsze muszę mieć rację. :D
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Jacek » Śr wrz 12, 2012 18:11

O -kolega David, moja krew, i charakter. Nikogo tu nie zraniles, lecz masz ostre wypowiedzi podobnie jak ja. Liczylem ze dolaczysz do grona konserwatywnych Staroluteran, przydalbys sie nam.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam ponownie

Postprzez skomplik » Śr wrz 12, 2012 18:21

Dawid można wiedzieć do którego Kościoła się przyłączyłeś? Pisze że kalwinizm, czy chodzi o Kościół ewangelicko-reformowany?
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Dawid » Śr wrz 19, 2012 20:43

Jacek napisał(a):O -kolega David, moja krew, i charakter. Nikogo tu nie zraniles, lecz masz ostre wypowiedzi podobnie jak ja. Liczylem ze dolaczysz do grona konserwatywnych Staroluteran, przydalbys sie nam.

Chyba już nie dołączę, ale wspieram Was, i zawszę będę.
Takich luteran nam trzeba :)
Dawid
 
Posty: 76
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:24
Lokalizacja: Łowicz
wyznanie: Kalwinizm
dyplomy: 1
  

Re: Witam ponownie

Postprzez Tomasz » Cz wrz 20, 2012 21:40

Posty związane z tematem Kościoła prezbiteriańskiego zostały wydzielone do nowego wątku
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości