Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam

Re: Witam

Postprzez Maris » N gru 02, 2012 23:32

Dziekuj,to wazny dla mnie dzien.Odczuwalem radsosc,gdy stalem przed olaterzem i mowile slowa Ja,durch Gnade Gottes.A pozniej przystapilem do Komuni.
Maris
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 16:20
Lokalizacja: Luban-Gorne Luzyce
wyznanie: SELK
  

Re: Witam

Postprzez Tomasz » N gru 02, 2012 23:52

Również serdecznie gratuluję :) . Obecność na naszym forum przedstawiciela SELK jest niezwykle istotna i mam nadzieję, że przysłuży się ku budowaniu współpracy pomiędzy naszymi Kościołami. Musimy wspólnymi siłami doprowadzić do pełnej jedności pomiędzy KEA w Polsce a SELK.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Jacek » Pn gru 03, 2012 05:27

No Maris- Najlepszy prezent pod choinkę sprawiłes. I Name Fader och Sonen och Den Heilige Ande. Amen
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam

Postprzez Kryspin » Pn gru 03, 2012 11:36

Mam na imię Krzysztof jestem wyznania Rzymsko-Katolickiego,witam wszystkich użytkownikow tego forum.
Kryspin
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn gru 03, 2012 11:32
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Witam

Postprzez Elżbieta » Pn gru 03, 2012 15:22

Witaj Krzysztofie. Dziwy i raczej niecodzienny nick sobie przybrałeś, pamiętaj jednak o tym, że uczestnicy będą się do Ciebie zwracać tak jak byś był kobietą :P Ja sama, jeżeli sobie nie zapiszę i nie powieszę notatki na ekranie, to z pewnością się pomylę i to nie raz :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Tomasz » Pn gru 03, 2012 18:10

Również witam serdecznie :)

Sugerowałbym jednak zmianę nicka - bowiem, tak jak pisze Ela - wszyscy będą zwracać się do Ciebie per "Krystyno" :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Kryspin » Śr gru 05, 2012 15:37

Elżbieta napisał(a):Witaj Krzysztofie. Dziwy i raczej niecodzienny nick sobie przybrałeś, pamiętaj jednak o tym, że uczestnicy będą się do Ciebie zwracać tak jak byś był kobietą :P Ja sama, jeżeli sobie nie zapiszę i nie powieszę notatki na ekranie, to z pewnością się pomylę i to nie raz :P

Witam serdecznie,możecie się do mnie zwracać tak jak w nicku mnie to nie przeszkadza :D,wybrałem taki nick bo kilka imion które wpisałem były zajęte,więc wybrałem imię swojej małżonki.Najważniejsze jest jednak abym odnalazł spokój swojej duszy.Jeszcze raz pozdrawiam.
Kryspin
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn gru 03, 2012 11:32
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Witam

Postprzez Jacek » Śr gru 05, 2012 15:58

No trochę nie tak- Mamy tyle imion męskich ze można przyjąć nick np. Gerard ? w końcu określa płec. A na forum konserwatywnym męzczyzna który posługuje się Nickiem kobiety to trochę niezabardzo. Pozdrawiam.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam

Postprzez Kryspin » Pn gru 10, 2012 08:01

Witam.Sugerując się uwagami co do niestosowności mojego nicka zmieniłem na inny,dziękuje za wszystkie uwagi i jeszcze raz witam wszystkie osoby na tym forum.
Kryspin
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn gru 03, 2012 11:32
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Witam

Postprzez Elżbieta » Pn gru 10, 2012 10:09

Witam Kryspina :P rzeczywiście tak jest o wiele lepiej :P
Serdecznie pozdrawiam i życzę Bożego prowadzenia w dyskusjach na naszym forum
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron