Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Dzień dobry, witajcie !

Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Majkel » N gru 23, 2012 13:48

Cześć ! Nazywam się Michał i od dziś jestem formalnie luteraninem, równo w dzień moich 21 urodzin. Jestem studentem filologii germańskiej. Na forum jestem od jakiegoś czasu, ale wypowiadać zamierzam się od dzisiaj :) Interesuję się nieustannie teologią ( najbardziej liturgiką i historią kościoła ), sportem, łatwo też wchodzi mi nauka języków obcych.Cenię sobie wysoką liturgię.
Mam nadzieję, że będę mógł pomóc swoją wiedzą i swoim podejściem do życia. Jestem otwarty na wszelkie dyskusje podparte zawsze solidnymi i konkretnymi argumentami.
Pozdrawiam !
Ostatnio edytowano Pn mar 23, 2015 23:31 przez Majkel, łącznie edytowano 1 raz
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Iza » N gru 23, 2012 14:22

Witaj Michale :)

Przede wszystkim przyjmij moje gratulacje!
Trochę Ci zazdroszczę (wiem, zazdrość straszna rzecz ;)), ale mam nadzieję wkrótce również zostać pełnoprawnym członkiem KEA. Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze i serdecznie pozdrawiam.
Iza
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 19:48
Lokalizacja: Legionowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Tomasz » N gru 23, 2012 14:26

Witam Cię bardzo serdecznie i składam gratulacje z okazji Twojego dzisiejszego święta. Gorąco zapraszam do czynnego włączenia się w naszą działalność.

PS.

Jesteśmy prawie "sąsiadami", a Częstochowę znam bardzo dobrze - część mojej rodziny stamtąd pochodzi :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Majkel » N gru 23, 2012 14:42

Miło mi i cieszę się bardzo Tomaszu. Łączy nas to, że mieszkamy w jednym województwie i jednej krainie geograficznej i historycznej jaką jest zachodnia część Małopolski.
Izo nie martw się, niedługo zostaniesz członkiem KEA. Lepiej poczekać, to piękny czas, czas przemyślenia nad swoją decyzją co do dalszego duchowego życia, choć myślę i tak mi się wydaje, że jesteś utwierdzona w poglądach i przekonaniach co do wstąpienia :) Życzę wytrwałości :D
PS. Musimy jednak pamiętać, że przed nami stoi wielka odpowiedzialność w budowaniu i umacnianiu naszego polskiego KEA :wink:
Ostatnio edytowano So sty 05, 2013 20:01 przez Majkel, łącznie edytowano 1 raz
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » N gru 23, 2012 14:53

Gratulacje Majkel:)
I wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin:)
Ps. też jestem świeżą konwertytką, konwersję miałam 10.06.2012
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Majkel » N gru 23, 2012 15:43

Dzięki bardzo miniofilko, czyli według moich obliczeń w 1 niedzielę po Trójcy Świętej :D
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Aleksander » N gru 23, 2012 16:45

Witam serdecznie i pozdrawiam z okazji urodzin i konwersji.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » N gru 23, 2012 17:58

Majkel napisał(a):Dzięki bardzo miniofilko, czyli według moich obliczeń w 1 niedzielę po Trójcy Świętej :D


chyba tak:)
i nie żałuję tej decyzji, to był świetny wybór drogi Chrześcijaństwa,mimo iz czasem mam wątpliwości doktrynalne
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Majkel » N gru 23, 2012 18:16

Również podzielam twoje zdanie, na chwilę obecną jest to najlepsza decyzja jaką w życiu podjąłem. Co do wątpliwości, to zawsze się pojawiają jakiś czas po konwersji, ale też już przy dłuższym stażu. Ważne jest osobiste podejście, to czy potrafimy zachować dystans. Naszą rolą w tym ewentualnym zamieszaniu jest dogłębna lektura Słowa Bożego i zgłębianie ksiąg wyznaniowych :wink:
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Dzień dobry, witajcie !

Postprzez Elżbieta » N gru 23, 2012 19:04

Witaj ma naszym forum oficjalny Luteraninie :P wszystkiego najlepszego i Bożego Błogosławieństwa z okazji Twojej konwersji i urodzin
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron