Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam wszystkich gorąco!

Witam wszystkich gorąco!

Postprzez Jordan » Pn gru 09, 2013 12:31

Jestem miłośnikiem Pisma Świętego i bardzo lubię dyskutować na jego temat. Mam nadzieję, ze znajdę tu ludzi o podobnym nastawieniu :)

Zwracam Ci uwagę, że nie możesz przy postach umieszczać reklamy swojego forum
Elżbieta
Jordan
 
  

Re: Witam wszystkich gorąco!

Postprzez Elżbieta » Pn gru 09, 2013 18:48

Witam Cię serdecznie na naszym forum. Wydaje mi się, że każdy wierzący człowiek nie tyle lubi, co musi czytać Biblię i dyskutować na Jej temat. Nie jest to przymus taki jak by powszechnie można by było rozumieć. jest to przymus wewnętrzny.
Jednak chciałam Cię przestrzec przed łamaniem naszego regulaminu, więc, żeby nie było nieporozumień, polecam Ci dokładne zapoznanie się z nim.

Życzę miłego i owocnego pobytu u nas
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam wszystkich gorąco!

Postprzez pietrobus » N lut 16, 2014 08:44

Jordan napisał(a):Jestem miłośnikiem Pisma Świętego i bardzo lubię dyskutować na jego temat. Mam nadzieję, ze znajdę tu ludzi o podobnym nastawieniu :)

Zwracam Ci uwagę, że nie możesz przy postach umieszczać reklamy swojego forum
Elżbieta


Witaj Jordan.

Miło że jesteś.:) Natomiast źle że "śmierdzisz Świadkami Jechowy". Popełniłeś kilka znaczących błędów na początku, a ostatnie manipulacje jednej z Was na mojej osobie, pozwoliły mi wręcz na otwartą niechęć do Waszej sekty.
Adios Frajeros i nie przesyłaj mi proszę propagandy na prywatną skrzynkę.
Avatar użytkownika
pietrobus
 
Posty: 37
Dołączył(a): So gru 28, 2013 22:01
Lokalizacja: Wrocław
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: Witam wszystkich gorąco!

Postprzez Jacek » N lut 16, 2014 15:16

Z tym trzeba sie liczyc. Ze wielu sekciarzy bedzie wykorzystywać strone Konfesyjni dla własnych celów. Powodem tego jest brak jasnego i stanowczego stanowiska w wielu sprawach np. zyciowych, ktore to umiejetnie sekciarze wykorzystuja.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam wszystkich gorąco!

Postprzez Kubala95 » Pn lut 17, 2014 17:16

Skąd to przypuszczenie, że Jordan należy do Świadków Jehowy ? Wszedłem z ciekawości na jego forum, nie znalazłem żadnego odwołania do tej grupy. Widziałem natomiast, że jeden z użytkowników używał sformułowania "Pan Jezus", a żaden z takich wyznawców nie użyłby słowa "Pan" w stosunku do Zbawiciela.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości