Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam

Witam

Postprzez Maria » Wt kwi 22, 2014 14:23

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Kiedyś mówiłam o sobie, że jestem chrześcijanką, teraz dodaję jeszcze - ewangeliczką. Czytam, przeglądam forum już od ponad roku. Od ponad roku jestem, czuję się członkiem parafii ewangelicko-augsburskiej.
Maria
Maria
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 13:55
wyznanie: Chrześcijanka E- A
  

Re: Witam

Postprzez Elżbieta » Wt kwi 22, 2014 14:44

Witaj na naszym forum, cieszę się, że zdecydowałaś się wziąć czynny udział. Jak zrozumiałam z Twojej wypowiedzi, jeszcze nie jesteś oficjalnie Luteranką, tylko jesteś sympatykiem i kandydatką do konwersji :) - Chyba, że Ciebie źle zrozumiałam :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Witold » Wt kwi 22, 2014 15:28

Cześć :)

mam nadzieję że nie skończysz na pierwszym poście :)
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Witam

Postprzez Maria » Wt kwi 22, 2014 18:07

Dziękuję za miłe przyjęcie. Tak Elu, dobrze zrozumiałaś.
Nie jestem zainteresowana Kościołem E - A. Parafia E-A to moja parafia. Ja też mam nadzieję, że to nie będzie mój ostatni wpis :) Czas pokaże.
Pozdrawiam
Maria
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 13:55
wyznanie: Chrześcijanka E- A
  

Re: Witam

Postprzez DiAnn » Cz maja 08, 2014 19:23

witaj :)
na forum jestem od niedawna, pozdrawiam :)
DiAnn
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn mar 10, 2014 09:30
wyznanie: KEA
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron