Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Pozdrowienia z Łodzi

Re: Pozdrowienia z Łodzi

Postprzez Grzegorz » Pt lut 06, 2015 23:10

Witam poszukujących Łodzian :)
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Pozdrowienia z Łodzi

Postprzez Witold » Pn lut 09, 2015 00:29

Elżbieta napisał(a):Witaj Galaksy. Cieszę się, że odważyłaś się tu odezwać. Oczywiście , że Ci pomożemy i zapewniam, że w całkiem malutkich parafiach nie spotkasz się ze złym przyjęciem i z pewnością nikogo nie będzie dziwić nowa twarz



pewnie że w małych parafiach też jest fajnie, a najczęściej bardziej miło niż w dużych. z mojego postu można było zrozumieć inaczej ale odnosiłem się bardziej do moich obaw gdy nie byłem jeszcze członkiem tego Kościoła. W dużych parafiach jest anonimowość co nie oznacza że atmosfera jest lepsza niż w miejscu w którym wszyscy się znają.

a tak btw, to całkiem spora reprezentacja Łodzi tworzy się na forum. :)
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron