Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Odwaga - Jest Honorem

Odwaga - Jest Honorem

Postprzez Jacek » Śr mar 11, 2015 17:39

Zeby bylo jasne, ja na stronie Konfesyjni, nie jestem tajemniczym klientem wspolnie z Tomaszem zakładałem ta stronę. Zna mnie Tomasz i Elzbieta(...) . Moje nazwisko to Jacek Andrzejewski urodzony w Wielkopolsce od 35 -lat Luteranin a mam 55 lat obywatel Szwecji. Wiec kochani bohaterowie , pokazcie co potraficie ?- chyba ze wasz luteranzim jest tylko na internecie


Treść usunięta na podstawie § 16 pkt. 6 regulaminu.
udzielono ostrzeżenia
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Odwaga - Jest Honorem

Postprzez B! » Śr mar 11, 2015 19:38

I jeśli Twoja odwaga w byciu Luteraninem ... wyraża się w podania danych personalnych - to polecam zapoznać się z definicja - "forum dyskusyjne".
ujawniłeś wiek i miejsce urodzenia, i wymieniłeś osoby które znasz? Fajnie - ale to jakiś dowód na poza internetowe głębokie wierzenie?

Jacku nie wiem skąd ten zarzut? A może to po prostu Twój sposób na rozpoczęcie nowego wątku w rozmowie? Przyznam że dość prowokacyjny.

Puszczam w niepamięć zarzut bycia pseudo Luteraninem.

B!
B!
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz mar 05, 2015 12:06
wyznanie: chrześcijanin - narazie tyle
  

Re: Odwaga - Jest Honorem

Postprzez Elżbieta » Śr mar 11, 2015 19:38

Jacku, nie tylko Ty z Tomaszem zakładałeś tą stronę, więc nie rób z siebie bohatera. To, że piszesz jak piszesz, wcale dobrze o Tobie nie świadczy. Wiesz o tym doskonale, że obowiązuje nas pewna kultura wypowiedzi. Jak pisał Tomasz - ma być Wersal, więc proszę Cię z całego serca ugryź się czasem w język, bo rzucanie inwektywów wcale nie świadczy o jakości naszej wiary - właściwie świadczy, ale nie koniecznie tak jak byś sobie tego życzył. O ile się nie mylę Jezus uczył nas, że nasza mowa ma być ciut inna. Swoją postawą wcale nie przynosisz zaszczytu Kościołowi Luterańskiemu w Polsce, a tylko odstraszasz ludzi. Zastosuj się więc do regulaminu, bo będę musiała dać Ci ostrzeżenie.

Odwaga jest honorem, ale nie koniecznie jest nim chamstwo.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Odwaga - Jest Honorem

Postprzez Grzegorz » Śr mar 11, 2015 20:21

Jacek napisał(a):odwage w przeciwienstwie do pozostalych tu piszacych udających Luteran pod pseudonimami; Jak Pochodna, B itd.


Na jakiej zasadzie stwierdzasz, że udaję luteranina? Proponuję przypomnieć sobie, co ks. Marcin Luter pisał w Dużym Katechizmie o ósmym przykazaniu.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Odwaga - Jest Honorem

Postprzez Tomasz » Śr mar 11, 2015 20:26

Tak - Jacek jest z nami od samego początku i tym bardziej jest mi przykro, że muszę udzielić ostrzeżenia. Podkreślam po raz kolejny - reguła tego forum nie wymaga podawania danych personalnych. Jeżeli ktoś sobie tego nie życzy, to jest jego prywatna sprawa. Tym bardziej nie wolno nam nikogo oceniać jakim jest luteraninem. Nie wiem dlaczego atakujesz innych użytkowników. Nie może być miejsca na takie zachowania.
I muszę tutaj publicznie przeprosić użytkowników za post Jacka.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron