Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam z Warszawy.

Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Śr lis 25, 2015 17:44

Obserwuję forum już od jakiegoś czasu, jednakże postanowiłem zarejestrować się dopiero dziś.
Jestem katolikiem, który po poszukiwaniach Boga w swoim kościele - rozpoczął w Piśmie Świętym.
Ostatnio edytowano Pt lis 27, 2015 08:15 przez Matthew.Trusting, łącznie edytowano 1 raz
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam wszystkich. Jestem z Warszawy.

Postprzez Grzegorz » Śr lis 25, 2015 18:37

Cześć, miło zobaczyć kolejną osobę z Warszawy na forum :D
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Witam wszystkich. Jestem z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Śr lis 25, 2015 21:43

Ja również witam serdecznie :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam wszystkich. Jestem z Warszawy.

Postprzez Aleksander » Cz lis 26, 2015 07:39

Witam.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Witam wszystkich. Jestem z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Cz lis 26, 2015 23:33

Tytuł całego działu brzmi : "Przedstawmy się", więc wydaje mi się, że tak jak ten wątek został nazwany nie gra większej roli, ale może admin dojdzie do wniosku, że należy nazwę poprawić i poprawi. Ja zostawiam jak jest.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam wszystkich. Jestem z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 07:28

Win32 napisał(a):Win32 do Moderatora Elżbiety:
Elu, chociaż jestem warszawiakiem pochodzącym z wielopokoleniowej rodziny warszawskiej, bardzo proszę o zlikwidowanie wątku Witam jestem z Warszawy i przeniesienie postów do wątku np. "Przedstawmy się". Po prostu źle mi się to kojarzy i brzmi śmiesznie.
Dziękuję.


Nie wiem dlaczego "Jestem z Warszawy" brzmi dla Ciebie śmiesznie. Równie dobrze można by to samo napisać o słowach "jestem z wielopokoleniowej rodziny warszawskiej" - ostatnimi czasy widzę bowiem licytowanie się "bardziej warszawiaków" i "mniej warszawiaków" :-) Forum to, jednak, nie jest forum "o Warszawie". Zatem, czyjeś indywidualne odczucia, tego typu, nie powinny być tematem do roztrząsania na forum dotyczącym spraw Wiary, gdzie ludzie powinni być przede wszystkim otwarci na innych i życzliwi wobec siebie, i nie oceniać bezpodstawnie.

Napisałem, że jestem z Warszawy bo jako pierwsze wpadło mi to na myśl co mogę napisać przedstawiając się, aby ludzie mogli wiedzieć dokładnie skąd jestem, co ułatwiłoby późniejszy kontakt (i co rzeczywiście zadziałało, w postaci kontaktu od jednego z użytkowników forum, który nie miał żadnego problemu z tym w jaki sposób się przedstawiłem).

Dlatego Elżbieto - dziękuję Ci bardzo za racjonalne podejście do sprawy.
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 08:17

Win32: Mimo tego, iż nadal nie uważam że tytuł "Witam Wszystkich. Jestem z Warszawy." (który powstał roboczo "na biegu") był niewłaściwy - zmieniłem go na "Witam z Warszawy".
Mam nadzieję, że tytuł ten będzie brzmiał już teraz dla wszystkich w porządku.

Przyznam się, iż po raz pierwszy zdarzyło mi się zmieniać tytuł w takiej sytuacji.
Tym nie mniej - ponieważ uważam, iż warto jest łączyć aniżeli dzielić - cieszę się mogąc zrobić również coś w tej sprawie.
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Pt lis 27, 2015 09:58

Uważam, że nie ma co się bić o takie drobiazgi.Ważniejsze jest by sobie nawzajem pomagać.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 10:03

Elżbieta napisał(a):Uważam, że nie ma co się bić o takie drobiazgi.Ważniejsze jest by sobie nawzajem pomagać.

Oczywiście. Jestem dokładnie tego samego zdania.
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 20:11

Win32 napisał(a):Re: Matthew.Trusting, napisałem tylko jedną uwagę w jednym poscie ,a tu strasznie Ci się zamieszało...,aż dwie odpowiedzi i to bardzo emocjonalne.
Przecież zwróciłem tylko uwagę na pewną niesystematyczność szeregowania wątków. Skoro jest już dział "Przedstawmy się", to lepiej byłoby w nim napisać
"Witam jestem z Warszawy lub "Witam z Warszawy ",a nie tworzyć nowego działu .To się nazywa masło maślane . A kojarzyło mi się to źle, ponieważ mając
świadomość, że obecni mieszkańcy Warszawy to po części osoby przyjezdne, nie chciałem ażeby ktoś z innych stron Polski poczuł się zdominowany.
Tyko tyle i aż tyle... .Nikogo nie podzieliłem,a wręcz chciałem takiemu podziałowi zapobiec. Zarzuty są więc nieuprawnione. Czyżby kompleksy ..?


Drogi adwokacie zdominowanych mieszkańców innych stron Polski, bezemocjonalny obrońco wymyślonych uciśnionych, zapobiegający podziałom bohaterze i
pozbawiony jakichkolwiek kompleksów człowieku. ŻEGNAM :)
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Następna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości