Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Dobry wieczór ;)

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Elżbieta » Wt sie 10, 2010 20:16

Dziękuję, jak tylko skończę pisać odpowiedź zaraz wejdę na Twoją stronę :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez bruno1960 » Wt sie 10, 2010 20:28

Napisz o wrażeniach po przeczytaniu. Na pytania przyjdzie czas, najpierw trochę poczytam. Kiedyś wpisywałem komentarze do blogu dyżurnego katolika Wyborczej, ale komentarze były tak chamskie i aroganckie, że mam dosc ludzi tolerancyjnych o otwartych poglądach. Wolę tradycjonalistów i konserwatystów. :)
bruno1960
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 19:49
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez bruno1960 » Wt sie 10, 2010 20:29

Tzn nie moje komentarze, ale właśnie ludzi głoszących tolerancję i dialog.
bruno1960
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 19:49
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Elżbieta » Wt sie 10, 2010 20:31

Ok. poczytam , tylko daj mi trochę czasu :D
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Elżbieta » Wt sie 10, 2010 21:15

Przeczytałam, ale żadnej tolerancji i dialogu nie znalazłam , natomiast - wybacz - bardzo dużo megalomanii.
A jeżeli chodzi o wspólną deklarację o usprawiedliwieniu, to chyba komuś coś się pomyliło - z naszej strony były problemy ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Piotr » Wt sie 10, 2010 22:54

Witaj Mirku na naszym Forum :)
Piotr
 
Posty: 241
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:22
Lokalizacja: Bożenkowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Tomasz » Wt sie 10, 2010 22:56

Również witam Mirka na naszym Forum :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez bruno1960 » Śr sie 11, 2010 14:14

Elżbieta napisał(a):Przeczytałam, ale żadnej tolerancji i dialogu nie znalazłam , natomiast - wybacz - bardzo dużo megalomanii.
A jeżeli chodzi o wspólną deklarację o usprawiedliwieniu, to chyba komuś coś się pomyliło - z naszej strony były problemy ?

O dialogu i tolerancji dotyczyło blogu a nie wspomnianego forum. Na forum pisano ciepło o Was.Prynajmniej tak mi się wydawało.:)
bruno1960
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 19:49
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez Elżbieta » Śr sie 11, 2010 16:38

Przeczytałam jeszcze raz, ale muszę stwierdzić, że ciepła tam tyle, ile ma wędkarz do pływającej rybki. Bardzo dużo jest o Kościołach zagranicznych, tylko nikt nie zdaje sobie sprawy, że to absolutnie nie jest ten sam Kościół , co w Polsce. Rewelacje które są podawane, często nie mają absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością i muszę stwierdzić, że piszący nie mają o nas bladego pojęcia. Poza tym piszący rozumieją pod nazwą ekumenizm -= przyjęcie prymatu papieża, natomiast my rozumiemy, że jest to pokojowe współistnienie, bez żadnych antagonizmów. No i jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: wszyscy piszący uważają, że prawda jest tylko i wyłącznie w Kościele Rzymskim
To na tyle
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Dobry wieczór ;)

Postprzez bruno1960 » Cz sie 12, 2010 14:33

Nie zamierzam oceniac tamtego forum, ani wdawac się w niepotrzebne dyskusje. Nie zamierzam tez prowokowac, ani rozbijac forum. To że uważam, że KK ma racjęi ekumenizm traktuję jako powrót do Kościoła nie oznacza, ze nie szanuję innych przekonań. Nieco inaczej rozumiem ekumenizm niż uczestnicy tego forum, a przynajmniej niektórzy.
viewtopic.php?f=31&t=97
Znam innowierców i lubie z nimi rozmawiac, ale nie chciałbym byc obrażany.Pozdrawiam
bruno1960
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 19:49
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości