Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Dżem dobry ;)

Re: Dżem dobry ;)

Postprzez jagna » Pt lis 18, 2011 00:08

Wybierz się, warto, poznasz trochę młodych luteran :wink: I wracaj do zdrowia!
jagna
 
Posty: 248
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 21:46
wyznanie: ewangelicko-augsburskie(nf)
  

Re: Dżem dobry ;)

Postprzez Agnes » Pt lis 18, 2011 11:37

Witaj, Fiodor

Ja jestem z krakowskiej parafii. Czy chadzasz do nas na nabożeństwa? Może się kiedyś zobaczymy przy okazji?

(Najbliższe nabożeństwo w niedzielę o 10.00 jest ze spowiedzią i Komunią Św. To jest taka trochę specjalna niedziela, "niedziela wieczności", kiedy szczególna uwaga jest poswięcona sprawom ostatecznym. A nad tym się zawsze warto zastanowić. :wink: Skoro się interesujesz filozofią, to może czytałeś Odo Marquardta: "W całej populacji ludzkiej śmiertelność wynosi 100%". :) ("Apologia przypadkowości")

Wspólnie z mężem też jesteśmy luteranami po konwersji (już ładnych paręnaście lat temu). Rozumiem więc Twoje nastawienie. Ja dziś mogę powiedzieć, że decyzja o konwersji to była najlepsza decyzja w moim życiu. :P

Jakbyś chciał pogadać, to możemy po nabożeństwie. My siedzimy zawsze w prawej części kościoła, w bocznej ławce pod ścianą (druga ławka od wejścia). Zazwyczaj przychodzimy na 10.00 (to jest zwykle takie trochę "główniejsze" nabożeństwo) :)

Pozdrawiam!
Agnes
 
Posty: 556
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 20:06
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Dżem dobry ;)

Postprzez fiodor » Pt lis 18, 2011 18:07

Na nabożeństwo wybiorę się w następną niedzielę, co by ostatecznie wyleżeć moje przeziębienie.
Jakby co to skontaktuję się przez PM :)
fiodor
 
Posty: 47
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 14:22
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Dżem dobry ;)

Postprzez Agnes » Pt lis 18, 2011 19:29

To kuruj się! :)
Agnes
 
Posty: 556
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 20:06
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości