Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam!

Witam!

Postprzez Kitka » Wt sty 24, 2012 13:25

Mam 14lat.
Jakiś czas temu zaczęłam zauważać wiele spraw w Krk, które zupełnie nie pasują do Biblii. Zaczęłam więcej się modlić i czytac Pismo Święte. Moja wiara bardzo się pogłębiła.
Zarejestrowałam się tutaj, ponieważ myślę, że właśnie to wyznanie jest odpowiednie.
Ten dział jest do przywitania się, więc na tym kończę. Później opiszę w innym temacie o moich problemach dotyczących wyznania. Może ktoś mi pomoże :)
Mam nadzieję, że zostanę miło przyjęta.

ps. Tak się zastanawiam. Z racji mojego wieku jak zwracać się do osób dorosłych na tym forum? Dziwnie tak na "pan/pani", ale na "ty " też nie wypada :)
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Witam!

Postprzez Aleksander » Wt sty 24, 2012 14:45

Witaj.
Myślę, że forma zwracania się na forum jest nazwa nicku. Tak naprawdę to może być całkiem kto inny :D niż na to wygląda. Na poważnie teraz, ze swego przykladu: do Elżbiety poza forum zawsze mówię Pani Elu, na forum jednak zwracam się bezpośrednio.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Witam!

Postprzez Piotr » Wt sty 24, 2012 15:44

Witamy cię serdeczni na naszym Forum myślę że uzyskasz tu fachową wiedzę na temat wyznania ewangelicko augsburskiego każdy będzie ci pomagał zrozumieć zasady wiary naszego kościoła :wink:
Piotr
 
Posty: 241
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:22
Lokalizacja: Bożenkowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam!

Postprzez damianon » Wt sty 24, 2012 16:28

Czesc Kitka! :)
na tym forum jest duzo ludzi z ogromna wiedza i mozna na nich polegac. Dyskusje sa konkretne, kulturalne i na temat a nad ich jakoscia czuwaja sprawiedliwi moderatorzy i admin :D
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Witam!

Postprzez Tomasz » Wt sty 24, 2012 17:59

Również przyłączam się do powitania :)

PS

Jeżeli chodzi o mnie - to zwracaj się śmiało "na ty". Zresztą my tutaj wszyscy również jesteśmy bardzo młodzi (a przynajmniej młodo się czujemy) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam!

Postprzez Kitka » Wt sty 24, 2012 18:04

Dziękuję za miłe powitanie. W najbliższym czasie przedstawię swoją, nieco skomplikowaną, sytuację. Może coś pomożecie. Ja także z chęcią odpowiem na temat Krk w praktyce okiem młodzieży.
Ps. Nie chcialam nikogo postarzać, ale różne obyczaje panują na różnych forach i lepiej się spytać :wink:
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Witam!

Postprzez Elżbieta » Wt sty 24, 2012 21:12

Witam Cię serdecznie Kitko na forum. Mam nadzieję, że będziemy potrafili Ci pomóc - w każdym razie z pewnością będziemy się bardzo starać. Powtórzę za poprzednikami - jesteśmy wszyscy na Ty, jednak ja do Pastora Aleksandra nigdy nie zwracam się w ten sposób , no bo jak by to nie patrzeć, jest jednak duchownym i mimo że akurat my znamy się osobiście, to jednak nigdy by mi coś takiego nie przeszło przez gardło. - Nikt nie jest doskonały . :P

Dyskusje sa konkretne, kulturalne i na temat a nad ich jakością czuwają sprawiedliwi moderatorzy i admin

:P :lol: :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam!

Postprzez Paweł » Wt sty 24, 2012 21:16

Witam , co miesiąc Admin wypłaca userom należną gażę w wysokości od 500 do 1000 EUR w zależności od ilości napisanych postów :wink:
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Witam!

Postprzez Tomasz » Wt sty 24, 2012 21:21

Nie mów głośno, bo przyczepi się skarbówka 8-)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam!

Postprzez Wędrowiec » Śr sty 25, 2012 10:24

Witaj!

Na wszelkiej maści forach internetowych zwracamy się do siebie raczej na "Ty" ;)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Następna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości