Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

LUTERANIE W POLSCE NA FB

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez septemberlicht » Pt gru 06, 2013 18:30

Jonah napisał(a):Co do tych "dyskusji" na FB ostanio zacząłem się zastanawiać, czy aby naszymi oponentami nie są po prostu zdeklarowani geje. Zarówno ton, jak i charakter ich wypowiedzi, na to by właśnie wskazywał.
Po jakich elementach wypowiedzi można poznać gejowatość człowieka? Ortografia, liczba użytych przecinków?
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Elżbieta » Pt gru 06, 2013 18:33

Mi się wydaje, że to jednak liberałowie :) Nie masz podstaw do takich wniosków
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Jonah » Pt gru 06, 2013 19:12

Dwóch się przyznaje wprost do swojej nieheteroseksualnej orientacji. Co do pozostałych oczywiście nie mam pewności. Jednak ich wysoce emocjonalne podejście, poziom agresji w wypowiedziach, ślepota na wszelkie argumenty skłaniają mnie do takich wlasnie wniosków.
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Tomasz » Pt gru 06, 2013 19:18

Powiem tak - mało mnie to interesuje (wbrew temu, co oni sami twierdzą). Poziom agresji wśród liberałów zawsze był wysoki i nie dopatrywałbym się tutaj jakiegoś "homoseksualnego dna". Są to ludzie tak zaślepieni swoją "ideologią miłości bliźniego" , że zabiją każdego, kto się z nią nie zgadza :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Jacek » Pt gru 06, 2013 19:29

W jednym temacie zgodziłem się z liberalnym pastorem reformowanym z USA -Kazimierzem Bemem, ktory stwierdził, ze Kalwinizm mocno zniszczył swoje dziedzictwo, w tym życie monastyczne.Co naszczescie odrodziło się w luteranizmie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez septemberlicht » Pt gru 06, 2013 19:57

Jonah napisał(a):Jednak ich wysoce emocjonalne podejście, poziom agresji w wypowiedziach, ślepota na wszelkie argumenty skłaniają mnie do takich wlaśnie wniosków.
Jesli poziom agresji i ślepota na argumenty ma dowodzić homoseksualizmu, obawiam się, że można by odnaleźć krypotogejów w zupełnie innym środowisku... :lol:
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Jonah » Pt gru 06, 2013 21:10

septemberlicht napisał(a):
Jonah napisał(a):Jednak ich wysoce emocjonalne podejście, poziom agresji w wypowiedziach, ślepota na wszelkie argumenty skłaniają mnie do takich wlaśnie wniosków.
Jesli poziom agresji i ślepota na argumenty ma dowodzić homoseksualizmu, obawiam się, że można by odnaleźć krypotogejów w zupełnie innym środowisku... :lol:


Cóż, jesli ktoś nie potrafi odróżnić sprawiedliwego gniewu zatroskanych o winnicę Pańską, od diabelskiej złości zabiegających się o własny [...], to trudno :D .
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Witold » So gru 07, 2013 12:05

septemberlicht napisał(a):Po jakich elementach wypowiedzi można poznać gejowatość człowieka? Ortografia, liczba użytych przecinków?


Dziwne żeby heteroseksualista czuł tak silną chęć walki o "prawa" gejów. Większość ludzi walczy o swoje a nie o cudze.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez septemberlicht » So gru 07, 2013 14:20

Witold napisał(a):Dziwne żeby heteroseksualista czuł tak silną chęć walki o "prawa" gejów. Większość ludzi walczy o swoje a nie o cudze.
Ejże. Ja bardzo popieram homoseksualistów. Dzięki nim jest mniejsza konkurencja wśród facetów zainteresowanych kobietami (a tymi się interesuję). Im więcej gejów, tym łatwiej "wyrwać" fajną babeczkę... :lol:
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: LUTERANIE W POLSCE NA FB

Postprzez Witold » So gru 07, 2013 16:25

Widać są jakieś plusy. Ale ja jestem żonaty więc już nie biorę tych pozytywów pod uwagę :wink:
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Nasza historia i tożsamość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości