Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nieszpory w Krakowie 4 lutego 2023

Rozmowy o wydarzeniach z życia codziennego Kościoła

Nieszpory w Krakowie 4 lutego 2023

Postprzez Grzegorz » Pn sty 30, 2023 15:38

sobota, 4 lutego 2023 o 16:00 (przeniesione w tryb online)

Ewangelickie Stowarzyszenie Luteran Konfesyjnych po raz kolejny zaprasza na wieczorną modlitwę liturgiczną (nieszpory). Skorzystamy z gościnności parafii ewangelicko-prezbiteriańskiej w Krakowie i spotkamy się w budynku przy ul. Smolki 8.

Ze względu na nagłą chorobę prowadzącego spotkanie stacjonarne zostało odwołane. Zamiast tego odbyło się spotkanie online. Przepraszam za późne umieszczenie informacji na Forum.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Nieszpory w Krakowie 4 lutego 2023

Postprzez Grzegorz » Cz lut 09, 2023 06:03

Przepraszam, że nie dałem na Forum linku do nieszporów online. Dowiedziałem się o zmianach dosłownie kilkanaście godzin przed terminem i byłem w tym czasie w podróży.

Tutaj jest treść rozważań, które przygotował Konrad:

https://luteranie.konfesyjni.pl/artykul ... ie-panskie
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron