Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Corpus Christi 2021

Co słychać u naszych braci z innych krajów

Corpus Christi 2021

Postprzez Maciejj » Pn lut 01, 2021 23:39

http://www.corpuschristi.eu/

Corpus Christi jest zjazdem młodych dorosłych (ok. 18-35 l.) organizowanym przez konfesyjne Kościoły luterańskie, głównie z północnej Europy.

Był ktoś? Wybiera się ktoś w tym roku? Ja nie byłem, ale dużo o tym słyszałem i w tym roku planuję pojechać. Znam też parę osób zaangażowanych w organizację. Tegoroczny zjazd jest w Wittenberdze, więc z Polski całkiem niedaleko.
Maciejj
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz cze 25, 2020 16:58
wyznanie: augsburskie
  

Re: Corpus Christi 2021

Postprzez Aleksander » Wt lut 02, 2021 07:42

Moja córka była 3 lata temu, w Pradze. Trochę to było omyłkowe, dlatego że ktoś nam powiedział że to dla młodzieży. Okazało się się że byli w większości dorośli. Poznała wielu ludzi. Z mojego Kościoła co roku ktoś tam jeździ. Polecam.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  


Powrót do Luteranizm na świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości