Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Jak przylgnąć do Pana Jezusa?

Re: Jak przylgnąć do Pana Jezusa?

Postprzez fiodor » Pt maja 04, 2012 22:02

Utknąłem jakoś w martwym punkcie. Ni to wiara, ni to niewiara. Słomiany zapał bierze gorę i brakuje jakiejś stałości w moim życiu duchowym. :(
fiodor
 
Posty: 47
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 14:22
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Jak przylgnąć do Pana Jezusa?

Postprzez Elżbieta » Pt maja 04, 2012 22:54

W życiu bywa różnie, są okresy zwątpienia i są okresy, kiedy nie mamy żadnych wątpliwości, wierzymy całym sercem, ale nigdy nie wolno zapominać o dziękowaniu za każdą chwilę , każdą czy to dobrą czy złą. Zawsze proś Boga, by rozpalił Twoje serce, by odegnał wszelkie wątpliwości, czy zniechęcenie.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Jak przylgnąć do Pana Jezusa?

Postprzez Agnes » So maja 05, 2012 17:27

Fiodorze, przyjdź znów na nabożeństwo!
Jak masz wolną chwilę, czytaj psalmy. Zwłaszcza te uwielbiające Boga.
Agnes
 
Posty: 556
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 20:06
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Jak przylgnąć do Pana Jezusa?

Postprzez Kazimierz » Pt sie 24, 2012 11:33

Fiodor,mam materiały ,tj kazania charyzmatycznych księży na moim blogu właśnie potrafiające zrozumieć miłość Boża i przebiegłość,chytrość sił ciemności które próbują przeszkodzić w naszym wzroście,czy wręcz skazać nas na zatracenie.Ale mamy tego który zwyciężył świat,zwyciężył śmierć.Zwyciężyła Boga miłość do nas,miłość apage ,której jako ludzie do końca nie zrozumiemy
Odpisz,chcę i podam Ci link do tych materiałów.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Odnaleźć Jezusa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron