Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Ważny podpis dla Rodziny w Europejskiej Inicjatywie Obywatel

Ważny podpis dla Rodziny w Europejskiej Inicjatywie Obywatel

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 20, 2016 19:16

Dzisiaj na pocztę przyszło mi takie coś:
Dobre prawo nie jest lekiem na całe zło, ale może bardzo pomóc rodzinom, żeby były trwałe i nie zatraciły swej istoty. Żyjemy w takich czasach, że oczywiste dobro trzeba wpisać do prawa, aby je odpowiednio chronić.

Właśnie dlatego powstała Europejska Inicjatywa Obywatelska "Mama, Tata i Dzieci", której celem jest uznanie przez UE, że małżeństwo jest związkiem mężczyzny i kobiety, a rodzina jest oparta na małżeństwie i/lub pokrewieństwie.

Aby unijne instytucje w ogóle zajęły się sprawą, potrzeba zebrać milion podpisów! Mamy na to tylko niecały rok, więc zacznijmy już dzisiaj. Podaję link do strony, pod którą można się podpisać. Proszę Państwa o podpis w tej ważnej sprawie:

https://signatures.mumdadandkids.eu/?lang=pl


Wiem, że to nie miejsce na takie apele ale wydaje mi się, że warto tym razem odejść od zasad panujących na forum i poprzeć tą inicjatywę. Ostatecznie chodzi nam również oto aby małżeństwo i rodzina nie stały się farsą
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Ważny podpis dla Rodziny w Europejskiej Inicjatywie Obyw

Postprzez Iwona » Pn maja 23, 2016 21:35

Elzbieto, tak, to bardzo ważna sprawa, popieram całym sercem (i podpisem oczywiście), zwłaszcza że działam trochę jako wolontariuszka w polskiej Fundacji MAMA i TATA.
Iwona
 
Posty: 227
Dołączył(a): Pt maja 20, 2016 19:08
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości