Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Edukacja seksualna w Gdańsku

Edukacja seksualna w Gdańsku

Postprzez Grzegorz » Pt lut 14, 2020 09:45

Rzadko poruszam tematy "majtkowe", ale dzisiejszy artykuł pastora Bartosika wydał mi się wart uwagi. Zawiera cytaty z materiałów opublikowanych przez Urząd Miejski w Gdańsku. Ostrzegam, że w kilku miejsach dość obleśne:
http://www.pbartosik.pl/2020/02/czego-u ... czy-o.html

Pomijając względy estetyczne, za szczególnie szkodliwe należy uznać potraktowanie aborcji jako usługi w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, do której dostęp po prostu się należy.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Edukacja seksualna w Gdańsku

Postprzez Aleksander » Pt lut 14, 2020 10:28

Słusznie przedstawiono cytaty z takiego "kursu nauczania". Dla mnie, jako chrześcijanina, taki "kurs" jest promocją niemoralności, rozpusty oraz promocją dewiacji seksualnych. Jednak, bardzo słabym punktem artykuły jest apel, szczególnie do władz miasta. Moim zdaniem jest nieprzemyślany, jakby pisany "na kolanie". Jeśli władza miasta ma reprezentować jego wszystkich mieszkańców, proszę mnie poprawić jeśli się mylę. To załóżmy, że są rodzice, którzy chcą uczyć swoje dzieci tanich rzeczy. Co w takiej sytuacji? Spotkałem już takich rodziców. Nieprzemyślany apel, robiony na szybko może tylko odtrącić potencjalnie zainteresowanych.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron