Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wydzielone z Picie z jednego kielicha.

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Wydzielone z Picie z jednego kielicha.

Postprzez Jacek » Pt gru 14, 2012 23:09

Co do autora tematu, zawanego potocznie kreską, proszę administrację o nierejestrowanie, takich osób na forum, albowiem, taka osoba, może byc uważana za niepoważną, urzadzająca sobie kpiny i żarty. Wnioskuję o wykreślenie tej osoby z forum.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Elżbieta » Pt gru 14, 2012 23:31

Jacku, może ta osoba nie wiedziała, że jej nick jest niezgodny z regulaminem. Nie sądzę, że należy tą osobę wykreślać. Tomek wpisał uwagę i teraz trzeba poczekać na reakcję.
W każdy razie pytanie zostało zadane i trzeba na nie odpowiedzieć, tym bardziej, że ten temat nurtuje wiele osób.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Jacek » Pt gru 14, 2012 23:46

Tej Wituś -przestań zaczepiać ludzi na forum, jest Adwent, jak sie nie podoba to - droga wolna
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Witold » Pt gru 14, 2012 23:54

kogo zaczepiam? :shock:

zabawne jest jedynie twoje poczucie że jesteś najmądrzejszy a także szerzenie nienawiści na forum
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Jacek » Pt gru 14, 2012 23:58

Moderatorzy- Ja nie zwracalem się z odpowiedzia do jakiegos tam Witolda, sami widzicie prowokację w stosunku do mojej osoby i glupich uwag inowiercow nie bedacych luteranami. Proszę o podjecie regulaminowych krokow. Czy naprawdę nie widzisz Elzbieto sprowokowanej wycieczki słownej pod moim adresem ?
Ostatnio edytowano So gru 15, 2012 00:03 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Elżbieta » So gru 15, 2012 00:00

Po raz kolejny wzywam do większego opanowania przy pisaniu postów.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Jacek » So gru 15, 2012 00:05

Proszę nie uogolniać winy tylko konkretnie wyciągnąc wnisoki za stosowanie osobistego ataku na moja osobe. !!!!!, lub poproszę o działanie administratora, w przeciwnym razie porusze publicznie sprawe na Facebooku.. jeszce dzisiaj
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Witold » So gru 15, 2012 00:28

przepraszam bardzo. czy sformulowanie "jakis tam Witold" badz "innowierca" jest na miejscu? wydaje mi sie ze wszyscy widza kto tworzy tutaj napiecie. a do nikogo sie nieprzyczepiam, Ty za to obrazasz mnie juz po raz drugi, najpierw nazywajac mnie niewierzacym a teraz innowierca. to ciekaw jestem w co lub kogo Ty wierzysz skoro jestem dla Ciebie innowierca. czy to ze nie zmienilem jeszcze oficjalnie kosciola sprawia ze jestem gorszy od Ciebie?
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Jacek » So gru 15, 2012 00:31

Piszesz pod nickiem wyznanie- Ewangelicko=Augsburskie ? dlaczego kłamiesz ? nie będąc oficjalnie czlonkiem KEA w Polsce ?, bo odszedłes z KrK bo ci się nie podobał ?Napisałem abys sie okreslił jako osoba poszukujaca a nie niewierząca ? Rozmumie [po polsku ?!!!. Jakis tam Witold dlatego- ze osobiscie Ciebie nie znam, a ty po moim poscie, atakijesz mnie bezpardonowo i bez powodu o przemadrzałosc. Ja zobrazowałem jak jest w Szwecji.
Ostatnio edytowano So gru 15, 2012 00:35 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Picie z jednego kielicha.

Postprzez Tomasz » So gru 15, 2012 00:34

Proszę nie uogolniać winy tylko konkretnie wyciągnąc wnisoki za stosowanie osobistego ataku na moja osobe. !!!!!, lub poproszę o działanie administratora, w przeciwnym razie porusze publicznie sprawe na Facebooku.. jeszce dzisiaj


Przepraszam Cię Jacku, ale kompletnie mnie nie obchodzi gdzie chcesz poruszać publicznie taką, czy inną sprawę. Nie widzę tutaj absolutnie żadnego ataku na Twoją osobę. Widzę natomiast znowu Twoje lekceważące podejście do innych osób, które mają prawo pytać, jeżeli mają wątpliwości. Na tej stronie wzorujemy się na podjeściu do drugiego człowieka,jakie wskazuje nam min. Synod Wisconsin, które to stanowisko już nie raz przytaczałem. Przyznaję, że w ostatnim czasie trochę za bardzo pozwoliliśmy na większą swobodę na forum, ale to już koniec forów.
Jak informowałem wczoraj - nasz Portal działa już oficjalnie jako zarejestrowany dziennik internetowy i podkreślam, że podnoszę poprzeczkę w kwestii kultury wypowiedzi na forum, bowiem nie pozwolę abyśmy stali się brukowcem.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość