Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Uwaga plebiscyt

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez skomplik » So sie 25, 2012 19:03

Czyli Jonah powinniśmy teraz wszyscy przesyłać swoje zdjęcia :wink:

Jestem za :wink: (heheh, żarcik)
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Tomasz » So sie 25, 2012 23:36

Potwierdzam, że wpłynęło pierwsze zgłoszenie :) Nie zdradzę oczywiście jaki to kościół, ale powiem tylko tyle, że to bardzo "mocna" kandydatura :wink:

W plebiscycie nie jest najważniejsze czyje zgłoszenie wygra. Będzie to przede wszystkim doskonała okazja do poznania naszych świątyń a zarazem historii i kultury luteranizmu w Polsce, a także jak napisał Matek - okazja do spotkania się i przyjemnego współzawodnictwa :)

I oczywiście będzie nagroda :wink:

Czyli Jonah powinniśmy teraz wszyscy przesyłać swoje zdjęcia

Jestem za (heheh, żarcik)


Z tym poczekajcie, aż ogłosimy wybory miss i mistera Forum :lol: Oczywiście jako konserwatyści narzucimy tutaj specjalne wymagania co do fotografii - panie w wieczorowych sukniach do kostek, a panowie w smokingach lub frakach :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Jacek » N sie 26, 2012 13:53

Administratorze- jesli to porzadna nagroda, to najpiekniejszy kosciol jest w Sosnowcu. Jesli nagrode ufundowali Tomasz i Elzbieta !!!!!!- To najpiekniejsze koscioly sa dwa w Sosnowcu i Legnicy. Nagrode prosze przeslac do Ostanback w Szwecjilub do Poznania, napewno odbiore. Z Powazanie laureat konkursu Jacek
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Kazimierz » N sie 26, 2012 14:42

A ja mam dylemat bo mój kościół z zewnątrz jest taki sobie,delikatnie mówiąc,ale wewnątrz jest ho!ho!
I tak się zastanawiam jakie zdjęcie posłać ,szkoda że nie można przesłać dwóch zdjęć-z zewnątrz i z wewnątrz ,no ale myślę że wychodzę tu poza własne kompetencje.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Elżbieta » N sie 26, 2012 14:55

U mnie jest tak samo. W środku jest niepowtarzalny. Sami możecie ocenić - jest trochę zdjęć w galerii : gallery/image_page.php?album_id=6&image_id=58
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Kitka » N sie 26, 2012 16:19

To prawda. Wnętrze kościoła w Legnicy jest niepowtarzalne i piękne.
Bardzo dobry pomysł z tym plebiscytem :)
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Jacek » N sie 26, 2012 16:41

Kaziu- Zewnetrzna strone kosciola zapozycz z innej miejscowosci, a wnetrze ze swojego, i nagroda pewna do podzialu z Jackiem :mrgreen: Elzbieta, co to sa za starsi panowie siedzacy pod ambona ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Elżbieta » N sie 26, 2012 17:24

Nie poznajesz ? Przecież to Joannici :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Tomasz » N sie 26, 2012 20:52

Jak nadmieniłem powyżej - nie jest najważniejsze która świątynia wygra - najważniejszy będzie udział i zaangażowanie :) Bardzo proszę, aby nie sugerować się tym, czy zgłaszany kościół będzie miał szanse zostać wybranym. Zgłaszajmy również te małe kościółki i kaplice, które są mało znane i mogą nie wydawać się ciekawe pod względem architektonicznym. Głównym celem plebiscytu jest pokazanie różnych świątyń ewangelickich na terenie całej Polski.
Postaramy się również o jakieś uhonorowanie najlepszego zdjęcia. Czyli nie będzie tu miało znaczenia co dane zdjęcie przedstawia, ale jak zostało wykonane.


Administratorze- jesli to porzadna nagroda, to najpiekniejszy kosciol jest w Sosnowcu. Jesli nagrode ufundowali Tomasz i Elzbieta !!!!!!- To najpiekniejsze koscioly sa dwa w Sosnowcu i Legnicy. Nagrode prosze przeslac do Ostanback w Szwecjilub do Poznania, napewno odbiore. Z Powazanie laureat konkursu Jacek


No cóż - Jacek musi chyba zostać nagrodzony za podlizywanie się administracji :wink:
Jacku - myślałem, że będziesz zainteresowany zgłoszeniem się do wyborów mistera forum :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Elżbieta » Śr wrz 05, 2012 19:04

Hehehe :D Chciałbyś wygrać walkowerem :lol: Nic z tego , ja też przysłałam zdjęcie, a czas jest do końca miesiąca, ale oczywiście lepiej nie czekać do ostatniej chwili :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron