Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Frekwencja na forum

Frekwencja na forum

Postprzez Robbert » Pn mar 11, 2019 21:44

Cześć,

jestem tu od niedawna, ale sporo się już naczytałem i miałem niejako okazję poznać forum i jego użytkowników. I zauważyłem, że obecnie forum Konfesyjni nie jest już odwiedzane przez tyle osób, co w minionych latach i toczą się raczej spokojnie dyskusje w dużo mniejszym gronie?

Co się takiego zmieniło, że brak już wielu osób, które do tej pory aktywnie uczestniczyły w budowaniu tej społeczności? Odeszły w inne miejsce w Internecie? Obowiązki? Czy forum nadal spełnia swoją funkcję, do której pełnienia zostało założone?

Dodam, że forum jest dla mnie olbrzymim źródłem wiedzy i jego czytanie sprawia mi dużą przyjemność.

Pozdrawiam Forumowiczów!
Robbert
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lut 17, 2019 21:34
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Frekwencja na forum

Postprzez Aleksander » Pn mar 11, 2019 22:10

Bardzo dobre pytanie! Nie czuję się prawnym odpowiedzieć gdzie są wszyscy ludzie, chyba każdy powinien mówić za siebie, ale... Być może niektórzy rozminęli się z oczekiwaniami. Forum nie jest organizacją, lecz zwykłym narzędziem do zorganizowania się. Łatwo jest napisać trudniej jest mazolnie tworzyć środowisko lub organizację konfesyjnych ewangelików. Osobiście staram się poświęcić czas na tworzenie nowego materiału na stronie portalu. Grzegorz podobnie. Chociaż cały czas jesteśmy obecni na forum. Od czasu do czasu pojawia się cenny komentarz Jonah. Poświęciłem i wciąż poświęcam sporo czasu na zainteresowanie ludzi na Zachodzie ruchem konfesyjny.pl Tego nie zobaczysz na forum :)
Być może nowoczesna forma FB, niektórym bardziej się podoba. Mi klasyczna forma forum służy lepiej. Można przemyśleć i wrócić do wątku.
Dla mnie nie jest aż tak ważne czy będzie dużo ludzi, raczej czy buduję gruntownie, z nadzieją że inni się dołączą.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Frekwencja na forum

Postprzez Aleksander » Pn mar 11, 2019 22:23

Może jeszcze ważna sprawa. Życie się toczy, ludzie mają swoje życiowe wyzwania i zmagania, a jednak wciąż są tacy, którzy tutaj zaglądają i starają się służyć innym świadectwem wiary i zachętą. Bóg wynagrodzi!
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Frekwencja na forum

Postprzez blaisee » So mar 16, 2019 21:01

Ja wchodze jak sobie przypomne :wink: Czasem codziennei a czasem mam inne zajecia i zapominam na pare tygodni.
Ale z tego co wiadomo na wiekszosci forow sa takie okresy wiekszego ruchu i okresy zastoju
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Frekwencja na forum

Postprzez Elżbieta » Wt cze 11, 2019 19:11

Mnie również nie było od bardzo dawna. Tak mi się życie układa. Ciągle jednak mam nadzieję, że będę miała możliwość ja niegdyś i będę tu każdego dnia. Jak na razie czasu mam raczej niewiele.

Wszystkich serdecnie przy okazji pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron