Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

JONAH NA MODERATORA

JONAH NA MODERATORA

Postprzez Jacek » N sty 13, 2013 14:50

Niniejszym wnoszę o zaproponowanie funkcji moderatora Jonahowi. W uzasadnieniu, stwierdzam, ze Jonah posiada wiele cennych wiadomosci z zakresu całego chrzescijaństwa, zanjomosci i prawidłowej interpretacji Biblii, a takze reprezentuje konserwatywne/ortodoxyjne/ stanowisko w Staroluteranizmie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: JONAH NA MODERATORA

Postprzez Aleksander » N sty 13, 2013 15:02

Jeśli mogę do propozycji dołączyć, to popieram wniosek Jacka. Jednak należałoby go zapytać czy on sam by chciał.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: JONAH NA MODERATORA

Postprzez Jacek » N sty 13, 2013 15:08

Chciałbym także zeby Pastor Aleksander mógł zostać moderatorem, ze względu na fachowa wiedzę, ale problem tkwi w tym ze Pastor nie jest Staroluteraninem, a to wielka szkoda. Chiciaż juz dawno na tym myślałem. Tomasz- a gdyby tak wyjatkowo, na zasadzie wspolpracy, zaproponować Pastorowi Aleksandrowi, opieke na działem poswięconym Biblii. Posaida wiedze fachową teologiczna, ortodoxyjny pogląd na Biblię. Wiem ze strona jest konfesyjna, ale nie mamy teologa staroluteranskiego na stronie, to juz lepszy dla nas Reformowany-konserwatysta :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: JONAH NA MODERATORA

Postprzez Tomasz » N sty 13, 2013 15:22

Bardzo chętnie widziałbym Jonaha w naszej ekipie. Już nawet rozmawiałem z samym zainteresowanym o czynnym włączeniu się w działalność portalu :wink:

Tak na marginesie - moderator, niestety musi być przede wszystkim "policjantem" pilnującym przestrzegania regulaminu. Nie jest to funkcja zbyt wdzięczna, bowiem zawsze ktoś może mieć o coś pretensje i nie wszyscy są zainteresowani podjęciem się tego.
Obecnie skład moderatorski bardzo nam się wykruszył i wcale nie ukrywam, że bardzo przydałby się nam ktoś nowy. Bycie moderatorem pociąga jednak za sobą konkretne obowiązki. Trzeba przede wszystkim często odwiedzać stronę i podejmować działania, gdy sytuacja tego wymaga.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: JONAH NA MODERATORA

Postprzez Elżbieta » N sty 13, 2013 22:00

Pastor Aleksander jest przecież współpracownikiem ekumenicznym i może się wypowiadać w każdym dziale - nie ma ograniczeń :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: JONAH NA MODERATORA

Postprzez Jonah » Pn sty 14, 2013 20:02

Jacek znów wprawia mnie w zakłopotanie :oops: . Tak jak pisałem Tomaszowi, w obecnej sytuacji nie jestem w stanie się do niczego zobowiązać. Bycie moderatorem czy współpraca z portalem wymaga stałego dostępu do internetu. A ja dziś taki dostęp mam, ale nie wiem, czy nadal będę miał za miesiąc czy dwa. Tak że pozostaje mi wspieranie dzieła wpisami. I cieszę się, że są one pomocne.
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości