Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Muzyka

Dział zawiera m.in. linki do transmisji Nabożeństw

Re: Muzyka

Postprzez Elżbieta » Pn paź 18, 2010 07:55

poczekaj, może Admin wklei, bo jakiś czas temu wysyłałam mu wszystkie pieśni jakimi dysponuję. Introity również Cię interesują ?
Są w internecie również nagrania krakowskie, ale na potrzeby parafialne raczej nieprzydatne, bo zbyt szybkie i ludzie nie dają rady śpiewać
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez Tomasz » Pn paź 18, 2010 08:24

Na forum niestety nie da się umieszczać plików, które użytkownicy mogliby później ściągnąć, ale postaramy się rozwiązać ten problem w inny sposób. Poproszę o chwilę cierpliwości :)

Na marginesie - nie przejmuj się annoheleno, bowiem mnie osobiście śpiew zawsze kiepsko wychodził :wink:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez Elżbieta » Pn paź 18, 2010 08:42

mi też :lol: , ale się wyrobiłam :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez annahelena » Pn paź 18, 2010 16:33

Tomaszu śpiewam w chórze w sopranach i podchodzę do tego ambicjonalnie. Mam tendencję do głośnego śpiewania, a przy nieznajomości pieśni boję się, że jakaś gafę strzelę. :lol:
Myślałam, że może jest jakaś baza z takimi utworami.
annahelena
 
Posty: 28
Dołączył(a): N wrz 19, 2010 10:39
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Muzyka

Postprzez Elżbieta » Pn paź 18, 2010 16:47

Taką "bazą" ale do śpiewania ja dysponuję, bo Krakowskie nagrania raczej do tego się nie nadają. Jeżeli zdobędziesz wcześniej wykaz pieśni na niedzielę, to mogę Ci na maila przysłać nagrania - przynajmniej na razie, dopóki nie będziemy mogli wszystkich pieśni umieścić tutaj
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez annahelena » Pn paź 18, 2010 19:17

Elżbieto postaram się na następnym nabożeństwie zapisać sobie te pieśni, które będą śpiewane.
annahelena
 
Posty: 28
Dołączył(a): N wrz 19, 2010 10:39
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Muzyka

Postprzez Elżbieta » Pn paź 18, 2010 19:38

Na następnym Nabożeństwie numerów pieśni się nie dowiesz. Powinnaś zadzwonić do swojego księdza w środę lub w czwartek, wówczas jest możliwe, że już pieśni będą ustalone, ale nie wcześniej.W każdym razie z pewnością tydzień wcześniej, czyli w niedzielę nic ustalonego nie będzie
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez Tomasz » Pn paź 18, 2010 19:41

Już od jakiegoś czasu myśleliśmy o stworzeniu możliwości umieszczania i pobierania plików. Muszę przyznać Annoheleno, że teraz nas zmotywowałaś :).
Myślimy jak to rozegrać technicznie i mam nadzieję, że wkrótce coś z tego wyjdzie.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez Elżbieta » Pn paź 18, 2010 20:16

Annaheleno, chyba Ciebie źle zrozumiałam. Sądziłam, że Tobie chodzi o pieśni na następne Nabożeństwo, ale z pewnością mogę przesłać Ci coś co na 100 % będzie śpiewane za 2 tygodnie, tylko musisz mi podać swój adres - mój to rutee@o2.pl
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Muzyka

Postprzez annahelena » Pn paź 18, 2010 20:28

A to Wy wiecie co będziecie śpiewać? :shock:
No zawsze jest tablica z numerami stron do pieśni. Wcześniej zaznaczam, żeby nie kartkować podczas nabożeństwa.
Pośle Ci pustego maila. Z miłą chęcią pośpiewam sobie.
annahelena
 
Posty: 28
Dołączył(a): N wrz 19, 2010 10:39
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości