Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

WikiVid

Dział zawiera m.in. linki do transmisji Nabożeństw

WikiVid

Postprzez LiwiaMaj » Pt kwi 10, 2015 10:23

Dzień dobry,

Noszę się z zamiarem otworzenia kanału tematycznego poświęconego różnym aspektom religii. Kanał chcę otworzyć na edukacyjnej platformie WikiVid. Nie chcę prowadzić vloga, ale specjalistyczny kanał. Filmy, które będę nagrywać i zamieszczać na nim mają charakteryzować się merytoryczną wiedzą. Uważacie, że zmierzam w dobrym kierunku i to jest to słuszna inicjatywa? Za wszelkie sugestie z góry dziękuję :)

Pozdrawiam
LiwiaMaj
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2015 10:08
wyznanie: Ewangelista
  

Re: WikiVid

Postprzez Tomasz » Pt kwi 10, 2015 18:48

Pomysł oczywiście bardzo dobry. Nie wiem jednak jaki dokładnie charakter ma mieć ten projektowany kanał. Piszesz tutaj raczej bardzo ogólnie i trudno jest się odnieść do tej inicjatywy nie znając szczegółów.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron