Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wydzielone z "Katolicy"

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Re: Katolicy

Postprzez Jacek » Pt cze 28, 2013 08:23

Septemberlicht- KIM TY JESTES, ZEBYS KOGOS POUCZAL CO JEST STOSOWNE A CO NIE STOSOWNE ???. NIE CWANIAKUJ. Bo krytykujesz prawie wszystkich. Robisz ze siebie na stronie poboznisia, a potarfisz wysmiewac sie z mlodego czlowieka ktory poszukuje swojego miejsca wierze jak Geddy. Geddy jako bardzo mlody czlowiek niema wyrobionych pogladow na zycie takze na religie, wyniosl to ,czego byl nauczony w domu i jest to w nim zakodowane. Jednak nie przeszkadzalo to Tobie w pewnego rodzaju drwinach w rodzaju jakim on ma ksiedzem zostac. Sam jeszce nie jestes luteraninem, a chcesz byc bardziej luteranski od samych luteran. Twoja megalomania przez Ciebie przemawia. Ja jako wspolzalozyciel tej strony, od samego poczatku bylem przeciwny, udostepnienia tego forum zbiegom z KrK, ktorych nagle olsnila Biblia, aktorym przestalo sie raptem wszystko podobac w KrK. Wystarczajaco duzo jest pracy, wsrod obecnych luteran.
Ostatnio edytowano Pt cze 28, 2013 09:42 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Katolicy

Postprzez Elżbieta » Pt cze 28, 2013 08:45

ok, później sobie zobaczę, bo teraz muszę lecieć do pracy
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Katolicy

Postprzez septemberlicht » Pt cze 28, 2013 09:16

Powtórzę - pisanie o księdzu "klecha" jest przejawem zwyczajnego prostactwa i chamstwa. Twoje wypowiedzi Jacku są więc prostackie i chamskie. Z mojej strony tyle w tym temacie.
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: Katolicy

Postprzez Jacek » Pt cze 28, 2013 09:44

Septemberlicht- a twoje wypowiedzi pachna megalomania, i cwaniactwem, i jeszce raz nie rznij tu poboznisia. Wystarczy twoje podejscie do Geddyego. I nie probuj na stronie mieszac bo sie doczekasz. Administartor Tomasz- Jak dlugo zamierzasz tego katolika Semptemberlichta dlugo tolerowac ????? U mnie na Konfesyjni na FB nie wejdzie to ma jak w banku.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Katolicy

Postprzez Iza » Pt cze 28, 2013 12:43

Jacek, no tak, zapomniał wół jak cielęciem był. Już prawie wcale nie wchodzę na to forum, bo się tego czytać nie da. Że nie wpuścimy tu, nie wpuścimy tam... niech sobie idą, mamy swoje wewnętrzne sprawy, etc. Czy naprawdę myślisz, że ktoś po takich tekstach w ogóle będzie rozważał wstąpienie do naszego kościoła? Trzymaj tak dalej, a w końcu okaże się, że nas nie będzie. Zaraz spodziewam się odpowiedzi w stylu, jesteś nowa, czy zapał neofity, ale mnie już to nie rusza.
Iza
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 19:48
Lokalizacja: Legionowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Wydzielone z "Katolicy"

Postprzez geddy » Pt cze 28, 2013 14:32

Moim zdaniem:
Faktycznie septemberlicht poczułem się na tym forum nieco źle. W każdym razie Twoja opinia jest dla mnie zupełnie niezobowiązująca. Pozwoliłem sobie prześledzić Twoje posty i dlatego nie będę się kierował Twoim zdaniem (chociaż Ciebie szanuję). Użycie słowa "klecha" jest faktycznie obraźliwe Drodzy, ale nie chodzi w tym wszystkim o to, kto jest winny, kto jest lepszym luteraninem, kto jest neofitą a kto nie. Czy nie jest to trochę zachowanie faryzejskie?
geddy
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pn sty 14, 2013 21:34
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: Katolicy

Postprzez Jacek » Pt cze 28, 2013 15:38

Posluchaj Iza- Jestem administratorem Konfesyjni na facebooku. Mam tam konserwatywnych luteran z calego swiata, wejdz i popatrz, czy tam znajdziesz choc jedno slowo obrazliwe w stosunku do innych uczestnikow z mojej strony?- zapewniam Ciebie ze NIE !!!. Panuje tam jednosc w pogladach Wlasnie Septemberlicht byl powodem rezygnacji z uczestnictwa Geddyego na tej stronie, jak zwykle przeoczylas, a dlaczego; Poniewaz Geddy po tak krotkim pobycie na stronie Konfesyjni, niema wyrobionego pogladu na temat luteranizmu, i trudno oczekiwac aby ktos po dwoch miesiacach podjal decyzje o konwersji do kosciola luteranskiego, i nalezy to uszanowac. Dlatego Geddy nawiazal indiwidualny kontakt ze mna na FB, aby ze spokojem sie dowiedziec na temat wyznania luteranskiego. Geddy jest bardzo, ale to bardzo mlodych czlowiekiem i zagubionym w swojej tozsamosci, to co napiasl wcale nieznaczy ze postawil kropke nad I. Tak jak zachowal sie szyderczo Septemberlicht w stosunku do Geddyego zapewne umknelo Twojej uwadze. Niedawno Witold poruszyl ciekawy temat; dotyczacy pewnego systemu ekonomicznego, a co zwiazany z tym tematem tzw. etyka pracy, dotyczacy stosunku, pracodawcy do pracownika i vice-versa, niestety Semptemberlicht uznal ze na tej stronie nie wypada poruszac tego tematu, cyt; A moze jeszce poruszymy sprawy sportowe i inne ?? Wiec sie pytam z jakiej racji Septemberlicht bedac nadal czlonkiem Kosciola Rzymsko- katolickiego, probuje na stronie ortodoksyjnego staroluteranizmu, narzucac swoje ja innym ??? tzn. Jezeli mnie ten temat nie interesuje nie zabieram glosu i tyle wtym temacie. Nierozumiem jednej rzeczy u Septemberlichta; dlaczego bedac nadal czlonkiem KRK, krytykuje ten kosciol, wrecz niekiedy opluwa naigrywajac sie z Niego, brakuje mu odwagi zeby oficjalnie wystapic ? skoro nie zgadzam sie z dogmatyka tego kosciola ? Ja przed konwersja do KEA w Polsce, wczesniej wystapilem oficjalnie z KRK stalem sie bezwyznaniowy, pomimo problemow z tego powodu rodzinnych, i towarzyskich. Ale jesli ktos krytykuje swoja wspolnote szyderczo i nadal w niej przebywa, jak by bojac sie konsekwencji, to trudno zebym taka osobe dazyl szacunkiem. Septemberlicht, oparl sie glownie na krytyce innych, sam nic nie wnoszac dla strony Konfesyjni.pl probuje narzucic ton rozmowy innym. Odnosze wrazenie jakbym mial doczynienia z czlonkami Radia Maryja, tu chca uchodzic za swietoszkow, a w zyciu prywatnym nastepuje cos odwrotnego, dlatego ty Iza podobnie jak Elzbieta widzicie bledy u jednej osoby, a stajecie sie slepi i glusi na bledy pozostalych. Tak Iza od samego poczatku, kiedy zkladalismy ta strone, bylem przeciwny, uczestnictwa osob nie bedacych czlonkami kosciolow luteranskich. Strona miala powstac z mysla o ksztaltowaniu luteran w duchu ortodoxyjnym, ale niestety, mamy to co mamy. Ale jestem zadowolony ze na stronie Konfesyjni na FB, zatrzynamy osiagac cel, i mamy duze poparcie. To tyle: bez odbioru.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Katolicy

Postprzez Jacek » Pt cze 28, 2013 16:05

I jeszcze jedno. Jesli ktos czuje sie zgoroszony do przesady, moimi czasami ostrymi wypowiedziami, to zparaszam takze na strony : luteranie- spolecznosc na fb, luteranie forum. pl Ksiega gosci KEA w Kaliszu, gdzie tylko biora udzial protestanci w 100 % a takze niektorzy duchowni KEA, gdzie polemika przeradza sie w awanturnictwo, tam dopiero sie zgorszycie, wiec ze wgledu na wrodzona delikatnosc niektorych charakterow, radze omijac te strony
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Katolicy

Postprzez Elżbieta » Pt cze 28, 2013 18:14

Dopiero co przyszłam do domu, wzięłam się za wertowanie tego działu i tak od razu na gorąco odpowiadam Tobie Jacku.

1. To jak prowadzisz swoje forum na FB, to jest tylko Twoja wyłącznie sprawa, nie uważam, żeby właściwą formą były "ostre" wypowiedzi tutaj u nas, więc proszę Cię bardzo byś tutaj dostosowywał się do obyczajów panujących u nas, bo to dla nas żaden argument jak jest gdzie indziej.
2.
Jacek, no tak, zapomniał wół jak cielęciem był. Już prawie wcale nie wchodzę na to forum, bo się tego czytać nie da. Że nie wpuścimy tu, nie wpuścimy tam... niech sobie idą, mamy swoje wewnętrzne sprawy, etc. Czy naprawdę myślisz, że ktoś po takich tekstach w ogóle będzie rozważał wstąpienie do naszego kościoła? Trzymaj tak dalej, a w końcu okaże się, że nas nie będzie. Zaraz spodziewam się odpowiedzi w stylu, jesteś nowa, czy zapał neofity, ale mnie już to nie rusza.
Jacku przemyśl sobie słowa Izy.
3.
Ja jako wspolzalozyciel tej strony, od samego poczatku bylem przeciwny, udostepnienia tego forum zbiegom z KrK, ktorych nagle olsnila Biblia, aktorym przestalo sie raptem wszystko podobac w KrK. Wystarczajaco duzo jest pracy, wsrod obecnych luteran.
Jacku, sam jesteś konwertytą i Ciebie również kiedyś Słowo Boże olśniło i dlatego porzuciłeś swój macierzysty Kościół i jeżeli piszesz że byłeś przeciwny udostępnianiu naszego forum "zbiegłym z KRK" to sam tymi słowy wykluczasz się z naszej strony. - Czasem zastanów się nad tym co piszesz.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron