Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Trzy dowody istnienia Boga

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Elżbieta » Śr sty 29, 2014 09:39

Jacku, a nie uważasz, że należy z ludźmi rozmawiać ? Uważasz, że tylko represje przystoją konfesyjnym ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Aleksander » Śr sty 29, 2014 10:05

Jacek napisał(a):Ja zawsze ostrzegałem administracje strony, aby być czujny i bezwględnie wyrzucać z forum, ludzi ktorzy przychodzą siać zamęt, i zwątpienie. Przyzwalnie na niektore wypowiedzi na stronie Konfesyjni, mozna porównać niestety do niekontrolowanej psudodemokracji ktora zalegla sie w kosciołach luteranskich, a ktora na naszych oczach prowadzi do upadku tych kosciołow. Gdybym ja byl administratorem, nigdy bym nie pozwolil, aby jakis młody gniewny, zwolennik pseudo-nauki, starał się obalać podstawowe dogmaty chrezscijanstwa, na stronie ortodoxyjnej. Własnie czeste konflikty wywolywane na tej stronie sa spowodowane wielką tolerancja, osób nieprzychylnych stronie. Ale jak wczesniej powiedziałem, nie jest to moja strona, i nie zamierzam sie administracji wtrącać. Albowiem są pewne granice wypowiedzi , ktorych przekroczyć nie wolno.

Rozumiem, przynajmniej tak mi się wydaję, co chciałbyś osiągnąć mając takiej podejście do misji, zasad i celów forum. Jednak w takiej sytuacji forum powinno być restrykcyjne w zasadach przyjmowania nowych ludzi. Np. przyjmuje się tylko luteran. Natomiast na zewnątrz komunikacja odbywa się na zasadzie artykułów na stronie internetowej. Każda forma otwartości narażona jest na niespodziewanych ludzi. W takiej otwartości trzeba być cierpliwym. Obecna dyskusja dosyć szybko pokazała prawdzie motywacje osoby rozpoczynającej ją.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Jacek » Śr sty 29, 2014 10:53

Nie oto chodzi pastorze Aleksandrze. Owszem- kazdy ma prawo przedstawic swoje racje, ale jesli przybieraja one znamiona narzucenia pogladow pozostalym forumowiczom, i robienie z nich ciemnej masy, dlatego ze nie akceptuja pseudonaukowych wypocin, to ta granica została niestety przekroczona.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Aleksander » Śr sty 29, 2014 11:02

Granica dyskusji została przekroczona, nie ulega wątpliwości. Pewnie gdyby osoba nie pożegnała by się z uczestnikami forum w ostatnim poście została by poproszona o zmianę sposobu wypowiedzi. Jednak był to ostatni pożegnalny post. Trudno tu wiele zrobić. Chyba, że zwrócić się do admina z prośbą o usuniecie ostatniego postu, który jest obrazujący forumowiczów. Jednak warto by podać więcej logicznych powodów.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ostatnio edytowano Śr sty 29, 2014 11:05 przez Aleksander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Jacek » Śr sty 29, 2014 15:20

No w tym wypadku niepotrzeba- Zlamanie regulaminu. Elzbieto- o czym chcesz dyskutować z osoba ktora nie poszukuje Boga lecz przychodzi jątrzyć z premedytacją ???? Do czego taka roZmowa ma prowadzić ? Po to zeby na stronie powstały zgrzyty ? Ja rozmumiem ze jest zastuj tematyczny na stronie, ale troche rozsądku Napisałas na koncu wielkimi literami odezwę do tego czlowieka- uważasz ze piszać duzymi literami nawrocisz Jego na wiarę - wątpię .
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Aleksander » Śr sty 29, 2014 16:21

Prawdziwe zamiary ukazały się dopiero po jakimś czasie. Elżbieta na to zareagowala. Nie rozumiem dlaczego dalej ciągnąć wątek skoro nie ma tej osoby, która niby chciała poznać religie chrześcijańską.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Trzy dowody istnienia Boga

Postprzez Tomasz » Śr sty 29, 2014 18:00

W takich przypadkach trzeba być niezwykle ostrożnym, bowiem na forum mogą faktycznie pojawić się osoby poszukujące. Nie jest możliwe odkrycie na samym początku intencji piszącego i dlatego nie wolno nikogo wyrzucić tylko dlatego, że zdaje pytania, lub przedstawia swoje wątpliwości. Tutaj jednak okazało się, że osoba, która założyła ten wątek wcale nie zamierzała dyskutować, czy też poszukiwać. Celem była tylko i wyłącznie prowokacja. Dlatego temat zamykam, a użytkownika banuję.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Odnaleźć Jezusa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron