Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Przedstawiamy nasze parafie i ich historie

Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Postprzez Herb » N lip 22, 2018 16:28

Jesli ktos jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej, to BARDZO PROSZE o szybkie sprawdzanie tej informacji, ktora dostalem od znajomej. Bo jesli to jest prawda, trzeba cos zrobic!
"Wczoraj spotkałam sie ze znajomymi z parafii na Puławskiej. Byli załamani uroczystoscią chrztu, jaka odbyła sie w ub. niedziele w tej parafii.
Otoż, pastor Chwastek chrzcił dziecko, którego “rodzicami” są dwie kobiety. Oczywiście, że kazde dziecko ma prawo do chrztu i to jest bezdyskusyjne. Natomiast moi znajomi uważają, ze taka ceremonia nie powinna odbywać sie w niedzielę podczas nabozeństwa, przy obecności całego zboru. Uważają (A JA RAZEM Z NIMI), ze jest to miękka promocja homoseksualizmu w parafii na Puławskiej. Moi znajomi twierdzą, że ten chrzest powinien odbyć sie indywidualnie, po południu lub wieczorem, tylko z zainteresowanymi. Wiele osób było zbulwersowanych widząc przy ołtarzu, obok rodziców chrzestnych - rodziców “naturalnych” w osobach dwóch ok. 30-letnich kobiet."
Herb
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz cze 07, 2018 18:39
wyznanie: Una Sancta Catholica...
  

Re: Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Postprzez Grzegorz » N lip 22, 2018 17:56

Ja jestem z tego zboru, ale w tej chwili nie ma mnie w Polsce :( Mogę tylko czekać na odpowiedź od znajomych.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Postprzez Grzegorz » Pn lip 23, 2018 14:09

Rozmawiałem z kolegą, który był na tym nabożeństwie i on niczego podejrzanego nie widział. Powiedział, że siedział co prawda na końcu, ale raczej dwie kobiety jako rodzice zwróciłyby jego uwagę.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Postprzez Grzegorz » Wt lip 24, 2018 10:15

Wydaje mi się, że to wszystko jakieś nieporozumienie. Jedyne doniesienie na ten temat to e-mail od kogoś kto rozmawiał z uczestnikami nabożeństwa, a więc relacja z drugiej ręki. Nie dostałem potwierdzenia z pierwszej ręki, wręcz przeciwnie - mój znajomy niczego dziwnego nie widział. Ciężko mi uwierzyć w relację o "wielu zbulwersowanych osobach".

Podejrzewam, że przy ołtarzu był po prostu jeden facet i trójka kobiet, a reszta plotki to już jakieś dziwne interpretacje tego faktu.
[28.07.2018: Z tego co się dowiedziałem to moje podejrzenie okazało się słuszne.]
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Kto jest w Warszawy, ze zboru na Pulawskiej? Pilne!

Postprzez Elżbieta » So lip 28, 2018 14:34

Z powodu braku potwierdzenia zdarzenia, temat zamykam.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Nasze parafie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron